Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to BESIHIM styl?!?

10. 7. 2008
BESIHIM  je zkrácenina beside him, což v překladu znamená "po svém"... už ten název připomíná to, že je to poměrně dost volný styl. Takže si dělejte co chcete! Podmínky tohoto životního stylu jsou ty, že máte být pořád pohotové, optimistické, ukecané a usměvavé... Žádné svěšené koutky nebo snad slzy... Když už slzy, tak ze smíchu... =) Je to poměrně dost new styl, a tak ho ještě skoro nikdo nezná. Proto na něj tak upozorňuji. Já jím žiju teprve týden a už teď jsem moc šťastná. Několik lidí mi řeklo, že mi to teď sluší a ptají se mě, kdo zatím stojí. Já odpovídám BESIHIM! Každý se ptá, co to je a když jim to povím, jsou z toho unešení. Je to prostě takový malý zázrak, který mezi lidmi šíří lidé sami. Ale pořád ještě tento styl moc lidí nezná, proto potřebuje další lidi, kterí tento styl budou podporovat a "reprezentovat" ho. Proto jestli se vám bude tento styl líbit, neváhejte a pusťte se do něj. Ptáte se: A co oblékání? Máte pravdu, že když chcete být BESIHIM girl, nestačí se jen radovat ze života. Základem oblékání je sportovní oblečení a do toho několik střelených doplňků (vlastně je to kombinování sportovního a ležérního stylu). Jak už jsem vysvětlovala, je to nejmladší styl, a tak ještě ani na internetu není. Proto nikde nenajdete insiraci, jak se oblékat. Pokud si opravdu neporadíte sami, holky, klíďo mi napište na mail (je uvedený na úvodní stránky této rubriky) a nějak to dáme dohromady, ju? Ráda vám pomůžu, protože jsem se do tohoto stylu úplně zbláznila. Možná proto jsem poslední dobou tak šťastná. A co tedy mají nosit BESIHIM girl:

1) sportovní oblečení

2) ulítlé doplňky (barevné čelenky, sponečky, korále...)

3) lakovat si barevně nehty

4) být pořádně ukecaná (skoro pořád být středem pozornosti)

5) psát si do diářů a hezky si zapisovat výpisky do sešitů (samo, že hodně barevně=))

6) nosit barevné oblečení

7) dobré sportovní oblečení seženeš třeba v TIME OUTU nebo značka PUMa, NIKE taky nejsou k zahození. Můžeš si ale vše pořídit třeba jen v nějakém stánku

8) pořádat všelijaké akcičky s partou

9) mít pořádně střeleně vybavený pokojík

10) a to nejhlavnější... !úSmĚv!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobry!

(**Be**Happy**Girl**, 9. 8. 2008 21:37)

jo! jsem besihim uz od doby co sem se o nem dozvedela a je fakt faine! a je supr zhes to neskopirovala jak skoro vsichni! besihim girl 4ever!!

Re: Dobry!

(Andushka, 14. 5. 2011 11:28)

Jn =DD